-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторне обладнання: шейкер лабораторний для серійних розведень
Оголошено тендер
177 000.00
UAH
Номер:
e7d708bdeb2e46fca635e70d63fec6e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-29-010934-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
33361343
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вулиця Гризодубової, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Донецька регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів
×
-
Код ЄДРПОУ:
33361343
-
Адреса:
87534, Україна, Донецька область, Маріуполь, вулиця Гризодубової, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторне обладнання: шейкер лабораторний для серійних розведень
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.02.2024 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума177 000.00 UAH