-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району: парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла".
Оголошено тендер
127 582.08
UAH
Номер:
1d50b08bec2e40e7b312449cc004039b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-28-008716-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31804345
-
Адреса:
79029, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ОКРУЖНА, будинок 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
127 582.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району: парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла".
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
28.02.2024 14:17
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється згідно з підпунктом 6 пункту 13 Особливостей (за результатом проведення відкритих торгів UA-2024-02-05-011882-a не було подано жодної тендерної пропозиції). Договір укладено для здійснення закупівлі «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території парків Франківського району: парк "Піскові озера", парк "Боднарівка", парк "Горіховий Гай", парк "ім. Архангела Михаїла".
-
Дата публікації:
28.02.2024 14:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума127 582.08 UAH