• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена для потреб НГВУ «ДОЛИНАНАФТОГАЗ)

Оголошено тендер

78 480.00 UAH
Номер: d940d917239e4770b77abd4fd167898f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-28-000889-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: НГВУ "Долинанафтогаз" ПАТ "УКРНАФТА"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКPНAФТА"
Очікувана вартість: 78 480.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (Риба морожена для потреб НГВУ «ДОЛИНАНАФТОГАЗ)
Примітки: Для здійснення децентралізованих закупівель відокремленими підрозділами ПАТ «Укрнафта» предмет закупівлі визначається окремо для таких підрозділів (відповідно до п.15 постанови КМУ №1178 від 12.10.2022). Інформація про таку потребу в закупівлі та її організатора наявна в річному плані закупівель ПАТ «Укрнафта». Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товарів відповідно до п. 11 постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 Уповноважена особа: Литвин Ю.І.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
Дата опублікування: 28.02.2024 09:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписСума з ПДВ
Сума78 480.00 UAH