-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лікарські засоби різні(Лабораторні реактиви)
Оголошено тендер
177 000.00
UAH
Номер:
9b0d0c7ab16b4e2aa8586c60f9748e90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-26-000149-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992386
-
Адреса:
89200, Україна, Закарпатська область, Перечин, вул.Ужанська,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992386
-
Адреса:
89200, Україна, Закарпатська область, Перечин, вул.Ужанська,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
177 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лікарські засоби різні(Лабораторні реактиви)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
26.02.2024 08:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума177 000.00 UAH