• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-95. дизельне пальне)

Оголошено тендер

154 000.00 UAH
Номер: b90591df8c2d43d3bd83aa7b182492e4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-22-003990-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді"
Замовник: Комунальний позашкільний навчальний заклад "Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді"
Очікувана вартість: 154 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09130000-9 - Нафта і дистиляти (бензин А-95. дизельне пальне)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.02.2024 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1900 літр
Період постачання до 31.12.2024
дизельне пальне
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 900 літр
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума154 000.00 UAH