-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторні реактиви
Оголошено тендер
456 000.00
UAH
Номер:
3760fe3f8c384434b7b6aba90e2c8ef9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-21-003236-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992386
-
Адреса:
89200, Україна, Закарпатська область, Перечин, вул.Ужанська,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Перечинська лікарня" Перечинської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992386
-
Адреса:
89200, Україна, Закарпатська область, Перечин, вул.Ужанська,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
456 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні реактиви
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
21.02.2024 14:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума456 000.00 UAH