-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Овочі (капуста молода, капуста пекінська, помідори(томати) свіжі, огірки, кріп, цибуля зелена, кабачки, дайкон)
Оголошено тендер
155 000.00
UAH
Номер:
46e6da1f6cff4830b86b6d42d8ca8b56
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-20-004703-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077736
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Луковецька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНИЙ ЛІЦЕЙ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25077736
-
Адреса:
58004, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Луковецька, 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
155 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Овочі (капуста молода, капуста пекінська, помідори(томати) свіжі, огірки, кріп, цибуля зелена, кабачки, дайкон)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
20.02.2024 16:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля для забезпечення повноцінного харчування ліцеїстів
-
Дата публікації:
20.02.2024 17:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капуста молода
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Капуста пекінська
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Помідори
Кількість
250 кілограм
Період постачання
(не задано)
Огірки
Кількість
200 кілограм
Період постачання
(не задано)
Кріп
Кількість
30 кілограм
Період постачання
(не задано)
Цибуля зелена
Кількість
60 кілограм
Період постачання
(не задано)
Кабачки
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Дайкон
Кількість
100 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума155 000.00 UAH