-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Оголошено тендер
613 400.00
UAH
Номер:
8010f26cb31b45d6b02eb700316ef79d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-15-004669-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Дніпровська гімназія № 80 Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
613 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро,
вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Примітки:
Закупівля проводиться з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. №1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" зі змінами
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.02.2024 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Дніпровської гімназії № 80 Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро,вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума613 400.00 UAH