-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Продукти харчування та сушені продукти різні
Оголошено тендер
1 903 550.00
UAH
Номер:
704bbb7af2d7494a8fa4e116f37df66a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-13-000495-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Печерського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
22870397
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, М. Бойчука, 11А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 903 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Продукти харчування та сушені продукти різні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різні
КЕКВ:
2730 Інші виплати населенню
Дата опублікування:
13.02.2024 09:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 903 550.00 UAH