• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Охоронні послуги

Оголошено тендер

178 391.32 UAH
Номер: 87e18479866948bea5d96fd3dc66806a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-09-003957-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Вараський ліцей №6 Вараської міської ради
Замовник: КП Вараський ліцей №6 Вараської міської ради
Очікувана вартість: 178 391.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Охоронні послуги
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.02.2024 13:52

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Охоронні послуги
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 4 місяць
Період постачання до 30.06.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума178 391.32 UAH