-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Оголошено тендер
1 683 850.00
UAH
Номер:
7b715b8d4ca0417cb6c84ca33dd93268
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-06-002838-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Жмеринська центральна районна лікарня" Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01982525
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, буд. 288
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 683 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Ендоскопічне обладнання » ( код ДК 021:2015: 33160000-9 Устаткування для операційних блоків)
Примітки:
Категорія Замовника: Відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2 ЗУ «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) та з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178. Місцезнаходження замовника: 23100, м. Жмеринка, вул. Київська, 288. Єдиним критерієм оцінки є ціна (питома вага критерію – 100 %). Термін поставки до 31.12.2024 , місце поставки- КНП " Жмеринська ЦРЛ", вул. КИЇВСЬКА, 288, Україна, Вінницька обл., м. Жмеринка, 23100. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація -ендоскопічне обладнання", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Найменування та технічні характеристики товару зазначено в Додатку 1 до тендерної документації (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі ) та по тексту оголошення
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
Дата опублікування:
06.02.2024 13:33
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ендоскопічний електрокоагулятор з функцією зварювання судин
×
-
НК 024:2023:
44776 Електрохірургічна система
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Ультразвукові ножиці, багаторазові
×
-
НК 024:2023:
38727 Хірургічні ножиці загального призначення багаторазового використання
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Світловод
×
-
НК 024:2023:
35507 Кабель світловий оптоволоконний
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Лапароскоп
×
-
НК 024:2023:
12291 Оптичний жорсткий лапароскоп
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка для ушивання троакарних ран
×
-
НК 024:2023:
32357 Голка шовна багаторазового використання
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач лапароскопічний, типу «Лижа»
×
-
НК 024:2023:
35080 Щипці захоплювальні лапароскопічні багаторазового застосування
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Затискач лапароскопічний, типу «Бебкок»
×
-
НК 024:2023:
35080 Щипці захоплювальні лапароскопічні багаторазового застосування
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Ножиці лапароскопічні, прямі, з двома рухомими браншами
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Ножиці лапароскопічні, вигнуті, з двома рухомими браншами
×
-
НК 024:2023:
62468 Щипці хірургічні для м'яких тканин у формі ножиць багаторазового використання
Кількість
2 штуки
Період постачання
(не задано)
Голка Вереша
×
-
НК 024:2023:
46328 Голка проста для пневмоперитонеуму
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Силіконовий клапан для троакарів
×
-
НК 024:2023:
61713 Ущільнювач для лапароскопічної гільзи багаторазового використання
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Силіконовий клапан для троакарів
×
-
НК 024:2023:
61713 Ущільнювач для лапароскопічної гільзи багаторазового використання
Кількість
20 штуки
Період постачання
(не задано)
Ручка шейвера
×
-
НК 024:2023:
53617 Руків’я шейверне артроскопічної системи, що живиться від мережі
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Ендоскопічна автоматична турнікетна система
×
-
НК 024:2023:
17230 Кровоспинна манжета багаторазового застосування
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Затискач лапароскопічний, кишковий, О-подібний
×
-
НК 024:2023:
35080 Щипці захоплювальні лапароскопічні багаторазового застосування
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 683 850.00 UAH