• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Молоко

Оголошено тендер

195 000.00 UAH
Номер: a1444c1277244a45a5a14e7172a76a2f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-02-000740-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Санаторій "Ворзель" СБУ
Замовник: Санаторій "Ворзель" СБУ
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Молоко
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 02.02.2024 09:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума195 000.00 UAH