• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (код ДК 021:2015: 65110000-7 - Розподіл води).

Оголошено тендер

131 736.50 UAH
Номер: 9835da2a28b84edd9afd0ab072f41278
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-31-006955-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Щирецька селищна рада Львівського району Львівської області
Замовник: Щирецька селищна рада Львівського району Львівської області
Очікувана вартість: 131 736.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (код ДК 021:2015: 65110000-7 - Розподіл води).
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 16.01.2023 КП «ПУСТОМИТИВОДОКАНАЛ» є природним монополістом з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення Львівської області відповідно до Постанови НКРЕКП (НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ) від 29.06.2017р. № 850.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
КЕКВ: 2272 Оплата водопостачання та водовідведення
КЕКВ: 2272 Оплата водопостачання та водовідведення
Дата опублікування: 31.01.2024 20:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення
Код ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума131 736.50 UAH