-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)
Оголошено тендер
270 000.00
UAH
Номер:
fccb1a781e754f9cb1dcbb6de26a93ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-31-003431-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03077871
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КАРДІОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03077871
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Мечникова, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 24450000-3 Агрохімічна продукція (Дезінфекційні засоби)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.01.2024 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Засіб дезінфікуючий "Госпісепт (Gospisept)", 1 кг або еквівалент
Кількість
165 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий з мийними властивостями «Біонол», 850 г або еквівалент
Кількість
71 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий Бланідас Актив, 1000 мл або еквівалент
Кількість
93 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий «Комбіцид (COMBICID)», 1000 мл або еквівалент
Кількість
11 штуки
Період постачання
(не задано)
Серветки АХД 2000 експрес, упаковка 300 шт або еквівалент
Кількість
31 паковання
Період постачання
(не задано)
Засіб для дезінфекції рук «Санісофт (Sanisoft)», 1000 мл або еквівалент
Кількість
246 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий Ензоклін (Enzoclean), 1000 мл або еквівалент
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий "Бланідас 2000 експрес (Blanidas 2000 express)" , 1000 мл з дозуючим пристроєм або еквівалент
Кількість
309 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий «БІОПАГДЕЗ КВІК», 1000 мл з розпилювачем або еквівалент
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
Засіб дезінфікуючий «МЕГАБРИЗ», 1000 мл з розпилювачем або еквівалент
Кількість
16 штуки
Період постачання
(не задано)
. Засіб дезінфекційний Корзолекс екстра, 2 л або еквівалент
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума270 000.00 UAH