• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)

Оголошено тендер

167 251.20 UAH
Номер: 25509596421c4800bb2e9010eb98f458
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-29-003113-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Замовник: Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
Очікувана вартість: 167 251.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування: 29.01.2024 13:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Пісок
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 320 тонни
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума167 251.20 UAH