-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Оголошено тендер
8 640 000.00
UAH
Номер:
fbfe9151d30247a39215f995892aabff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-26-003251-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата опублікування:
26.01.2024 12:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з розробки програмного забезпечення з метою модернізації та доопрацювання інформаційно-телекомунікаційної системи «PROZORRO»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 640 000.00 UAH