• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання

Оголошено тендер

27 622.26 UAH
Номер: 3c422132ced44b63a7dd10a8afb4a70e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-22-005483-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області
Очікувана вартість: 27 622.26 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання - код за ЄЗС ДК 021:2015 90910000-9 Послуги з прибирання
Примітки: відповідний код - 90919200-4
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 22.01.2024 17:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума27 622.26 UAH