-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вершкове масло; 15530000-2 – Вершкове масло за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
180 000.00
UAH
Номер:
e7207586702a44ef90c754125277344d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-19-001052-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41083319
-
Адреса:
60035, Україна, Чернівецька область, с. Недобоївці, вул.Головна, будинок 28а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НЕДОБОЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41083319
-
Адреса:
60035, Україна, Чернівецька область, с. Недобоївці, вул.Головна, будинок 28а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло; 15530000-2 – Вершкове масло за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.01.2024 09:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування розміру бюджетного призначення, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість методом порівняння ринкових цін, аналізу комерційних пропозицій постачальників та інформації з веб-сайтів виробників і постачальників предмету закупівлі. Також при визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, у тому числі в електронній системі Prozorro. Окрім того при визначенні ціни за одиницю товару враховується включення до очікуваної вартості ціни податку на додану вартість (ПДВ), а також доставки до закладів замовника. При розрахунку кількості предмету закупівлі до уваги береться інформація з табелів обліку щоденного відвідування, враховується кількість робочих днів в поточному році та норми харчування на 1 дитину. Інформація про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначена відповідно спільних наказів МОН України та МОЗ України: - від 17.04.2006 р. № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних закладах», - від 15.08.2006 р. №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», - а також до Постанови від 24.03.2021 р. № 305 «Про затвердження норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», та чинних ДСТУ.
-
Дата публікації:
19.01.2024 09:56
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вершкове масло
Кількість
600 кілограм
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума180 000.00 UAH