-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
74 989.12
UAH
Номер:
97fd8e513b8549619f23618568ab6a1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-16-005901-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
74 989.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
16.01.2024 15:42
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для здійснення закупівлі «ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо (Природний газ)» уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (UA-2024-01-03-005214-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі «ДК 021:2015:09120000-6: Газове паливо (Природний газ)». Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
-
Дата публікації:
16.01.2024 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума74 989.12 UAH