-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Риба морожена "Хек" (без голови) (15221000-3 - Морожена риба)
Оголошено тендер
249 120.00
UAH
Номер:
b0a3cf2059044df08a3ca81f8d548cbd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-15-006050-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба морожена "Хек" (без голови) (15221000-3 - Морожена риба)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
15.01.2024 16:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба морожена "Хек" (без голови) (15221000-3 - Морожена риба)
Кількість
1557 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума249 120.00 UAH