• Запит (ціни) пропозицій
  • КЕП

Електрична енергія, вільні ціни без розподілу, з метою уникнення навмисного заниження цін учасниками процедури закупівлі (демпінг), для недопущення ризику відмови постачальника від договору, припинення ним постачання та/або переходу споживача до «постачальника останньої надії», ціна товару без ПДВ та без тарифу на передачу (з урахуванням всіх витрат постачальника), яка є ціною за одиницю на момент укладення Договору, не може визначатися в розмірі меншому середньозваженої ціни ринку "на добу наперед", розрахованої згідно з даними АТ «Оператор ринку» (сайт https://www.oree.com.ua/ ) за всі календарні дні відповідного останнього повного місяця, що передує місяцю, в якому публікується оголошення про проведення цієї закупівлі, з урахуванням її очікуваного (ймовірного) збільшення на (до) 5%, із заокругленням числа до 5-ти знаків після коми.

Оголошено тендер

5 200 000.00 UAH
Номер: d2f58c0e77e546eca5144a5d5c790bfa
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-15-004200-b
Тип процедури: Запит (ціни) пропозицій
Закупівельник: Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Холмківської сільської ради Ужгородського району
Замовник: Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою Холмківської сільської ради Ужгородського району
Очікувана вартість: 5 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, вільні ціни без розподілу, з метою уникнення навмисного заниження цін учасниками процедури закупівлі (демпінг), для недопущення ризику відмови постачальника від договору, припинення ним постачання та/або переходу споживача до «постачальника останньої надії», ціна товару без ПДВ та без тарифу на передачу (з урахуванням всіх витрат постачальника), яка є ціною за одиницю на момент укладення Договору, не може визначатися в розмірі меншому середньозваженої ціни ринку "на добу наперед", розрахованої згідно з даними АТ «Оператор ринку» (сайт https://www.oree.com.ua/ ) за всі календарні дні відповідного останнього повного місяця, що передує місяцю, в якому публікується оголошення про проведення цієї закупівлі, з урахуванням її очікуваного (ймовірного) збільшення на (до) 5%, із заокругленням числа до 5-ти знаків після коми.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 15.01.2024 15:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 800000 кіловат
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума5 200 000.00 UAH