-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадрокоптер FPV- типу (код за ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном, код згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі ДК 021:2015 34711200-6 Безпілотні літальні апарати).
Оголошено тендер
100 200.00
UAH
Номер:
121317a113344ae0a513dc383a189d36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-12-004321-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053766
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Шевченка, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ТЯЧІВСЬКА МІСЬКА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04053766
-
Адреса:
90500, Україна, Закарпатська область, Тячівський р-н, м. Тячів, вул. Шевченка, буд. 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
100 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Квадрокоптер FPV- типу (код за ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном, код згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі ДК 021:2015 34711200-6 Безпілотні літальні апарати).
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.01.2024 19:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Квадрокоптер FPV- типу
Кількість
5 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума100 200.00 UAH