• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»)

Оголошено тендер

4 350 000.00 UAH
Номер: c3c46595569c4d39beba0860cde03b9b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-11-003799-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОРГАНІЗАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНА СЛУЖБА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 4 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розміщення інформації в засобах масової інформації (медіа) – в онлайн-медіа (в мережі «Інтернет»)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.01.2024 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Дніпровської міської територіальної громади
Сума4 350 000.00 UAH