-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Оголошено тендер
331 077.80
UAH
Номер:
cbc5f709cb194ec9a2c6f311b5285287
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-05-002391-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
331 077.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Примітки:
Відповідно до пп.6 п.13 Особливостей передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом, тобто замовник застосовує виняток за Особливостями і укладає прямий договір. Відтак, відповідно до відмінених відкритих торгів (ідентифікатор закупівлі UA-2023-12-08-019044-a) за результатами закупівлі, здійсненої відповідно до цього пункту, замовники оприлюднюють в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 3-8 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
05.01.2024 16:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015:09120000-6 Газове паливо (09123000-7 - Природний газ)
Кількість
20 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума331 077.80 UAH