• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій»

Оголошено тендер

493 920.00 UAH
Номер: ab931d1aa8f0458994cb17902c6f806c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-04-002968-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 493 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Кейтерингові послуги з організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 04.01.2024 17:06

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету
Сума493 920.00 UAH