-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Оброблені фрукти та овочі
Оголошено тендер
194 000.00
UAH
Номер:
d50761aa54f3450d9aa120932abdcf73
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-04-001782-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44125214
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, смт Іванівка, вул.Центральна,93А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти,молоді та спорту Іванівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44125214
-
Адреса:
67200, Україна, Одеська область, смт Іванівка, вул.Центральна,93А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
194 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оброблені фрукти та овочі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
04.01.2024 13:41
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».
-
Дата публікації:
04.01.2024 13:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Оброблені фрукти та овочі
Кількість
1573 одиниця
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОброблені фрукти та овочі
Сума194 000.00 UAH