• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)

Оголошено тендер

165 538.90 UAH
Номер: 0c8258672e2347f5ad28057db9c6b66a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-03-002288-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Замовник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Очікувана вартість: 165 538.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Примітки: 29 грудня 2023р. відмінено відкриті торги з особливостями закупівлі UA-2023-12-21-009380-a через відсутність учасника процедури закупівлі. Тому на виконання п. 6 п. 13 Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», закупівля здійснюється без застосування процедури відкритих торгів. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог що були визначені замовником у тендерній документації.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 03.01.2024 15:55
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума165 538.90 UAH