-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вершкове масло.
Оголошено тендер
512 000.00
UAH
Номер:
099fcd8a559942b7b6306b1a535ac7d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-01-03-000887-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СОЦІАЛЬНО-ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43936655
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, місто Вишгород, площа Шевченка, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
512 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вершкове масло.
Примітки:
07301, м.Вишгород, пл.Шевченка,1
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
03.01.2024 11:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума512 000.00 UAH