• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: ef0038f374e843479f57d53d5c9b3617
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-01-000422-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва (надання правової допомоги та юридично-консультаційних послуг)
Примітки: Відповідно до підпункту 9 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля послуг з адвокатської діяльності.
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва
Дата опублікування: 01.01.2024 11:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH