-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
943 268.99
UAH
Номер:
b2d6dec61bc94f1e929bc9f75a23cf35
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-29-001830-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ЖАШКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41757077
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
943 268.99 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
29.12.2023 12:04
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовник застосовує абзац 5 підпункту п. 5 ч. 1 п. 13 вказаних Особливостей та здійснює закупівлю електричної енергії шляхом укладення договору про закупівлю з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії без застосування відкритих торгів/ електронного каталогу.
-
Дата публікації:
29.12.2023 12:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
117625 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума943 268.99 UAH