• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

М’ясо (свинина( свіжа, охолоджена,обрізна без кістки), стегно куряче охолоджене, тушка курей охолоджена, філе курине охолоджене, гомілка куряча охолоджена, печінка куряча охолоджена, серце куряче, шлунок курячий)

Оголошено тендер

347 100.00 UAH
Номер: ed4ccf4944f9470ab6adad71b9e11558
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-29-000509-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальний заклад «Городнянський ліцей» Чернгівської обласної ради
Замовник: Комунальний заклад «Городнянський ліцей» Чернгівської обласної ради
Очікувана вартість: 347 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: М’ясо (свинина( свіжа, охолоджена,обрізна без кістки), стегно куряче охолоджене, тушка курей охолоджена, філе курине охолоджене, гомілка куряча охолоджена, печінка куряча охолоджена, серце куряче, шлунок курячий)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 29.12.2023 09:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума347 100.00 UAH