-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Доступ до баз даних Reaxys та Reaxys Target and Bioactivity
Оголошено тендер
42 405.00
EUR
Номер:
ba51a36e3ed2485782301fae96b6f0a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-27-004783-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44673629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, вул. Глазунова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна організація "Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44673629
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, Київ, вул. Глазунова, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
42 405.00 EUR
Конкретна назва предмету закупівлі:
Доступ до баз даних Reaxys та Reaxys Target and Bioactivity
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
72320000-4 Послуги, пов’язані з базами даних
Дата опублікування:
27.12.2023 15:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) щодо надання вищезазначених послуг замовником може бути укладений прямий договір.
-
Дата публікації:
29.12.2023 15:38
-
-
Опис обґрунтування:
З метою забезпечення виконання УКРНОІВІ функцій НОІВ щодо проведення експертизи заявок на винаходи та корисні моделі, для дотримання стандартів Міжнародного пошукового органу (МПО) та Органу міжнародної попередньої експертизи (ОМПЕ), забезпечення експертів УКРНОІВІ сучасними інструментами, які покращують умови проведення експертизи заявок, створення умов для підвищення якості та скорочення строків проведення експертизи заявок на ці об’єкти, необхідно мати доступ до комерційних пошукових баз спеціалізованих даних, зокрема в галузі хімії, біотехнології, фармацевтики, медицини, механіки, електроніки, інформаційних технологій тощо. Отже, для забезпечення якісного та повноцінного патентного пошуку для проведення кваліфікаційної експертизи заявок на винаходи і корисні моделі у галузі хімії, фармацевтики, медицини та біотехнології вкрай необхідним є забезпечення доступу експертів до ефективних інструментів пошуку за найбільш наповненими та постійно оновлюваними ресурсами, серед яких у першу чергу бази даних, провайдером яких є компанія Elsevier B.V. (Нідерланди), а саме – БД Reaxys. БД Reaxys є однією з найбільших баз даних для проведення пошуків у галузі хімії, медицини, фармацевтики і біотехнології. За змістом БД Reaxys – це інформаційно-пошуковий комплекс, який надає доступ до інтегрованої та уніфікованої патентної і непатентної інформації з трьох достовірних, всесвітньо відомих баз даних у галузі хімії, які надають можливість пошуку хімічних структур та фрагментів структур, синтетичних реакцій та окремих стадій цих реакцій в єдиному інтерфейсі, що спеціально був розроблений у 2009 році компанією Elsevier за участі представників науково-дослідних інститутів різних країн світу, а саме: - з органічної хімії БД CrossFire Belstein (з 1779 року) надає вичерпну інформацію щодо синтезу органічних сполук та фармакологічних, екологічних та токсикологічних наслідків такого синтезу. Надається прямий доступ до конкретних результатів біологічних проб, величин токсичності та активнос
-
Дата публікації:
27.12.2023 15:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Доступ до баз даних Reaxys та Reaxys Target and Bioactivity
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписНадходження від зборів за дії, пов’язані з оплатою прав на об’єкти інтелектуальної власності
Сума42 405.00 EUR