-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Оголошено тендер
167 251.20
UAH
Номер:
cc1387f3c73b4e2db987faf68765e176
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-27-004411-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
167 251.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
27.12.2023 15:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пісок річковий
Кількість
320 тонни
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума167 251.20 UAH