• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

30210000-4 Машини для обробки даних (Комп’ютери HP EliteDesk 800 G8 TWR 2V6L6EA або аналог на виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 розділу 4 Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2024 рік)

Оголошено тендер

1 700 000.00 UAH
Номер: 9b0f0c4871bd4aad972db67f7430e82b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-22-003027-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 1 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 30210000-4 Машини для обробки даних (Комп’ютери HP EliteDesk 800 G8 TWR 2V6L6EA або аналог на виконання заходів згідно з пунктом 4.1.1.1 розділу 4 Інвестиційної програми ПрАТ «Волиньобленерго» на 2024 рік)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 22.12.2023 11:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Комп’ютери HP EliteDesk 800 G8 TWR 2V6L6EA або аналог
Код ДК 021:2015: 30213300-8 Настільні комп’ютери
Кількість 50 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 700 000.00 UAH