• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: "Високий Замок", "Залізна Вода" та "Снопківський"", послуги щодо благоустрою населених пунктів

Оголошено тендер

111 026.89 UAH
Номер: 7e17b8153d5b475c8de07c56d60e8dfd
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-21-009932-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ ДЕПАРТАМЕНТУ МІСТОБУДУВАННЯ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 111 026.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 77310000-6 - Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень (послуги з утримання парків, лісопарків та зелених зон Львівської міської територіальної громади: "Високий Замок", "Залізна Вода" та "Снопківський"", послуги щодо благоустрою населених пунктів
Примітки: відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей у замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі (UA-2023-01-09-005854-a )
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 77310000-6 Послуги з озеленення територій та утримання зелених насаджень
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 21.12.2023 17:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету (зекономлені кошти замовника, за результатами проведення відкритих торгів)
Сума111 026.89 UAH