-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія, в т. ч. для потреб суборендарів (ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія)
Оголошено тендер
238 000.00
UAH
Номер:
a05d733b888149f98643acdcd03c7c2d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-21-001526-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013290
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013290
-
Адреса:
14005, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 1-б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
238 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія, в т. ч. для потреб суборендарів (ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія)
Примітки:
Очікувана вартість. Джерелом фінансування є кошти місцевого (обласного) бюджету України. Закупівля здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (зі змінами та доповненнями) та Постанови від 12 жовтня 2022 року №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
21.12.2023 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описв т.ч. бюджетні кошти - 83000,00 грн. та відшкодування суборендарів - 155000,00 грн.
Сума238 000.00 UAH