-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Оголошено тендер
22 000.00
UAH
Номер:
72223956d5c54f4f80509c8c88e1a1c2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-18-006998-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ КРАМАТОРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142885
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м.Краматорськ, вул. Катеринича, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
18.12.2023 16:27
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для здійснення закупівлі «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7) уповноваженою особою було оголошено проведення відкритих торгів (оголошення № UA-2023-11-02-000941-a). На участь у торгах не було подано жодної тендерної пропозиції, у зв’язку з чим електронною системою закупівель відкриті торги були відмінені автоматично. У замовника залишається подальша потреба у здійсненні закупівлі «Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)» («Столярні та теслярні роботи» код ДК 021:2015 – 45420000-7).
-
Дата публікації:
18.12.2023 16:30
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Послуги з поточного ремонту - усунення аварійного стану дверних блоків будівлі ДНЗ №87 за адресою: м. Краматорськ, вул. Гетьманська, буд. 59 (усунення пошкоджень внаслідок артилерійських обстрілів, спричинених російською агресією)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума22 000.00 UAH