-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Розподіл електричної енергії
Оголошено тендер
145 270.74
UAH
Номер:
f5b967e7014c4d40973352387493973b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-16-000641-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
145 270.74 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Розподіл електричної енергії
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
16.12.2023 17:35
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Dідповідно до підпункту 5 пункту 13 Особливостей (Постанова КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання у випадку відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
-
Дата публікації:
26.01.2024 16:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума145 270.74 UAH