-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони об’єкту)
Оголошено тендер
746 640.00
UAH
Номер:
1281b6f90700480e97f773c8ac140375
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-009723-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Центр соціально-психологічної реабілітації дітей №1 Служби у справах дітей та сім'ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
20076991
-
Адреса:
02221, Україна, м. Київ, проспект Червоної Калини, будинок 28-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
746 640.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охоронні послуги (послуги з фізичної охорони об’єкту)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2023 16:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума746 640.00 UAH