• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації фінальної конференції

Оголошено тендер

75 000.00 UAH
Номер: d7902449d1874c5f92dae6e898a24847
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-15-003591-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Замовник: Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
Очікувана вартість: 75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації фінальної конференції
Примітки: Згідно з п.п. 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 (зі змінами та доповненнями), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пункту 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), враховуючи закупівлю Послуги з організації фінальної конференції (код ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів), в рамках реалізації проекту «СBConnect-Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Тульча-Ізмаїл» (1HARD/3.1/5), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020», (ідентифікатор – UA-2023-12-01-007420-a), а також «ОБГРУНТУВАННЯ здійснення закупівлі», затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Про затвердження обґрунтування здійснення закупівлі без застосування електронної системи закупівель» № 890 від 14.12.2023. У рамках реалізації проекту «СBConnect-Trans – Розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Тульча-Ізмаїл» (1HARD/3.1/5), який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.12.2023 13:02
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу
Сума75 000.00 UAH