-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з організації фінальної конференції
Оголошено тендер
133 000.00
UAH
Номер:
58f3bd849c2d426d8fb05780d396f73c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-003528-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, будинок 62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056983
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, місто Ізмаїл, проспект Незалежності, будинок 62
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
133 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації фінальної конференції
Примітки:
Згідно з п.п. 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою КМУ № 1178 від 12.10.2022 (зі змінами та доповненнями), придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пункту 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), враховуючи закупівлю Послуги з організації фінальної конференції (код ДК 021:2015: 79950000-8 – Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів), в рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020» (ідентифікатор – UA-2023-12-01-007939-a), а також «ОБГРУНТУВАННЯ здійснення закупівлі», затвердженого рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Про затвердження обґрунтування здійснення закупівлі без застосування електронної системи закупівель» № 892 від 14.12.2023.
У рамках реалізації проекту «CLEAN RIVER/4.2/1», який фінансується Європейським Союзом в межах Спільної операційної програми «Румунія-Україна 2014-2020».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2023 12:55
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень/послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень/робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень (вибрати необхідне), може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пункту 47 Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
-
Дата публікації:
15.12.2023 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Європейського Союзу.
Сума133 000.00 UAH