-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 1 - м. Володимир
Оголошено тендер
40 178.00
UAH
Номер:
2e1a0fbd8ebc4bdc84c0dc3ccae64f74
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-15-000290-c
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38527798
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, ВУЛИЦЯ СЛОВАЦЬКОГО, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
40 178.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 1 - м. Володимир
Примітки:
Закупівля відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (попередньо оголошені відкриті торги за
UA-2023-11-22-014888-a відмінені по причині відсутності жодної тендерної пропозиції)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
85111000-0 Послуги лікувальних закладів
Дата опублікування:
15.12.2023 09:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума40 178.00 UAH