• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 13 - смт.Ратне

Оголошено тендер

23 261.06 UAH
Номер: e654012b12204b9fa3d2fb2135f4eb31
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-14-003565-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 23 261.06 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів)) за Лотом 13 - смт.Ратне
Примітки: Закупівля відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (попередньо оголошені відкриті торги за UA-2023-11-22-014888-a відмінені по причині відсутності жодної тендерної пропозиції)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 14.12.2023 12:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума23 261.06 UAH