• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Рушник паперовий, туалетний папір та серветки

Оголошено тендер

1 310 000.00 UAH
Номер: 23f68650f56345308a64c418fdbbf8a5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-14-000216-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ Прикарпаттяобленерго
Замовник: АТ Прикарпаттяобленерго
Очікувана вартість: 1 310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Рушник паперовий, туалетний папір та серветки
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки
Дата опублікування: 14.12.2023 08:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 310 000.00 UAH