• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Квіткова продукція

Оголошено тендер

93 128.00 UAH
Номер: de2e82f124e34f13b1e1a624f1d4c5a3
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-13-006769-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Новодністровська міська рада
Замовник: Новодністровська міська рада
Очікувана вартість: 93 128.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Квіткова продукція
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
Дата опублікування: 13.12.2023 16:53
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Квіткова продукція
Код ДК 021:2015: 03120000-8 Продукція рослинництва, у тому числі тепличного
Кількість 106 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума93 128.00 UAH