-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
75 000.00
UAH
Номер:
7f78633dd72e49aeae24b4bd1324c8e9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-13-006706-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Пустомитівська міжрайонна державна лабораторія Держпродспоживслужби
×
-
Код ЄДРПОУ:
00701228
-
Адреса:
81105, Україна, Львівська область, Наварія, Львівська обл., Пустомитівський р-н., с.Наварія, вул.Львівська -139
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
13.12.2023 14:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума75 000.00 UAH