-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
природний газ (09123000-7 - Природний газ)
Оголошено тендер
2 209 959.00
UAH
Номер:
c29de7dedb1241b1ad431e78a0b26ca7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-009904-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Гуманітарний відділ виконавчого комітету Мачухівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41950410
-
Адреса:
38754, Україна, Полтавська область, Полтавський район, село Мачухи, вул. Історична, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 209 959.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
природний газ (09123000-7 - Природний газ)
Примітки:
дана закупівля проводиться у відповідності до особливостей, які визначені постановою КМУ від 12.10.2022 року №1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
12.12.2023 16:05
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
природний газ (09123000-7 - Природний газ)
Кількість
133500 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 209 959.00 UAH