• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів))

Оголошено тендер

10 678.68 UAH
Номер: 4ffce013965345cb92483d9c5d3167b7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-12-005805-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 10 678.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з проведення періодичного медичного огляду працівників екстреної медичної допомоги ((код ДК 021:2015 – 85110000-3 – Послуги лікувальних закладів та супутні послуги) (85111000-0 - Послуги лікувальних закладів))
Примітки: Закупівля відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.22 №1178 (попередньо оголошені відкриті торги за UA-2023-11-22-014888-a відмінені по причині відсутності жодної тендерної пропозиції)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Дата опублікування: 12.12.2023 15:28

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти НСЗУ
Сума10 678.68 UAH