-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
496 500.00
UAH
Номер:
b558896c1b3c4286927a1b25403fcb57
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-12-003638-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Великобичківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобичківської селищної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44177404
-
Адреса:
90616, Україна, Закарпатська область, с.Луг, буд.107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Великобичківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Великобичківської селищної ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44177404
-
Адреса:
90616, Україна, Закарпатська область, с.Луг, буд.107
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
496 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.12.2023 11:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума496 500.00 UAH