-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 200 літр, Дизпаливо - 1000 літр, Бензин А-95 - 200 літр, Дизпаливо - 1000 літр
Оголошено тендер
63 600.00
UAH
Номер:
e1f287d7c7fa44a4a2ab0312dd53f3c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-08-008216-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05537153
-
Адреса:
80733, Україна, Львівська область, Золочівський район село Червоне, вул. Львівська, 17А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
63 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти, Бензин А-95 - 200 літр, Дизпаливо - 1000 літр, Бензин А-95 - 200 літр, Дизпаливо - 1000 літр
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.12.2023 14:39
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Враховуючи наявну потребу Замовника у Закупівлі, Замовником було організовано Закупівлю шляхом проведення процедури відкритих торгів з урахуванням Особливостей. Оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднене в електронній системі закупівель за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-20-017288-a . Так, 28 листопада 2023 року відкриті торги з урахуванням особливостей щодо Закупівлі були автоматично відмінені електронною системою закупівель з підстави передбаченої підпунктом 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, встановлений замовником згідно з цими особливостями. Звіт про результати проведення процедури закупівлі за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-20-017288-а . З огляду на вищезазначене та з урахуванням положень Особливостей, у Замовника наявні підстави для здійснення Закупівлі без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у зв’язку із відміною процедури відкритих торгів через неподання жодної тендерної пропозиції.
-
Дата публікації:
08.12.2023 14:42
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
200 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Дизпаливо
Кількість
1000 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума63 600.00 UAH